Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ПРО ПОРТАЛ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

Метою Порталу є надання доступу всім зацікавленим особам до сучасних освітніх (педагогічних) е-ресурсів, концентрація нових педагогічних джерел у власному освітньому депозитарії, сприяння реалізації інтелектуальних освітніх інвестицій в національному соціокультурному просторі, які здійснюються науково-педагогічними установами та благодійними фондами.

Портал сучасних педагогічних ресурсів створено за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям.

Кожен з відвідувачів Порталу може розраховувати на інформаційну підтримку, яка полягає у наданні актуальної інформації про освітні заходи і педагогічні події в Україні, Росії та країнах ближнього зарубіжжя, наявні педагогічні е-ресурси (бібліотеки, тематичні зібрання книг, енциклопедії, довідники, журнали, добірки статей тощо).

Окреме місце на Порталі відводиться електронним періодичним виданням, у яких можуть публікуватися статті, що містять результати досліджень пошукувачів кандидатських і докторських степенів.

Самостійна сторінка Порталу містить добірку біографічних есе про відомих педагогічних діячів чи офіційних осіб, діяльність яких вплинула на розвиток вітчизняної освіти.

На Порталі також рекламуються благодійні проекти і програми, що реалізуються в національному освітньому просторі, а також висвітлюється актуальна інформація педагогічних установ, кафедр, методичних об’єднань та інших освітніх структур, які співробітничають з Порталом.

Рейтинг DVK WebDev разработка сайта: «DVK WebDev»