Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

Наукові знайомства / Правила участі в проекті

Кожен «Учасник» проекту, реєструючись на Порталі, засвідчує свою згоду з наступними Правилами і тим самим:

 1. Підтверджує, що ознайомився з усіма положеннями цих Правил і приймає їх як обов’язкові для виконання. 
 2. Зобов'язується використовувати сторінку «Наукові контакти та знайомства» виключно для встановлення наукових контактів й у відповідності з чинним законодавством України та положеннями міжнародного права.
 3. Бере на себе особисту відповідальність за зміст інформації, опублікованої ним на сторінці «Наукові контакти та знайомства», за схоронність і конфіденційність даних, необхідних для власної авторизації на «Порталі». 
 4. Зобов'язується не публікувати у відкритому доступі елементи контактних реквізитів (адреси електронних скриньок, поштові адреси, номери телефонів тощо) інших «Учасників», що стали йому відомі з їх анкет. 
 5. Зобов'язується не вдаватися до публікації: наклепів, образливих чи ненормативних виразів; матеріалів порнографічного чи аморального характеру; матеріалів, що демонструють або пропагують жорстокість, терор чи насильство; матеріалів, що ображають людське достоїнство, а також інших матеріалів, що не відповідають чинному законодавству України та положенням міжнародного права. 
 6. Зобов'язується не вводити в оману інших «Учасників» наданням недостовірної інформації про себе чи будь-яким іншим способом, не переслідувати їх і не досаждати їм; не намагатися вступати в контакт з іншими «Учасниками» у разі їх небажання встановлювати чи продовжувати контакт з ним. 
 7. Зобов'язується не використовувати сторінку «Наукові контакти та знайомства» для укладання власних угод (договорів) та не пропонувати робити це іншим «Учасникам» відносно будь-яких товарів, робіт або послуг.
 8. Зобов'язується не використовувати сторінку «Наукові контакти та знайомства» для поширення рекламних матеріалів будь-якої спрямованості або матеріалів, що мають ознаки будь-якої пропаганди. 
 9. Надає «Порталу» виключне право відтворювати, перекладати, переробляти, поширювати, а також повідомляти матеріали, додані «Учасником» на сторінку «Наукові контакти та знайомства» або передані ним «Порталу» іншим способом, по кабелю, проводам або за допомогою інших технічних засобів так, що будь-яка особа може отримати доступ до них в інтерактивному режимі з будь-якого місця й у будь-який час за своїм вибором.

«Портал» залишає за собою право:

 1. Модифікувати сторінку «Наукові контакти та знайомства» за своїм розсудом. 
 2. Надавати платні чи безкоштовні інформаційні й інші послуги «Учасникам». 
 3. Вносити зміни в дані Правила в однобічному порядку. 
 4. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані «Учасником» на сторінці «Наукові контакти та знайомства», якщо вони не відповідають цим Правилам або завдають шкоди Порталу чи третім особам.

«Портал» не несе відповідальності:

 1. За зміст, вірогідність і точність матеріалів, опублікованих «Учасником» на сторінці «Наукові контакти та знайомства». 
 2. За заподіяння шкоди, втрату інформації чи заподіяння будь-яких інших збитків будь-яким особам, що виникли при користуванні сервісом «Наукові контакти та знайомства», у тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку й інших комунікаційних засобів. 
 3. За порушення «Учасником» авторських чи інших прав третіх осіб шляхом опублікування матеріалів і даних, які не відповідають чинному законодавству, (у тому числі майнових і немайнових прав інтелектуальної власності), або які були додані «Учасником» на сторінку «Наукові контакти та знайомства» або передані ним «Порталу» іншим способом.
Рейтинг DVK WebDev разработка сайта: «DVK WebDev»