Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ЛЕВШИН МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

ПЕДАГОГІЧНІ ВИДАННЯ / е-журнал «Педагогічна наука: історія, теорія, практика, тенденції розвитку» / Автори журналу / Левшин Микола Миколайович

Левшин Микола Миколайович – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу педагогіки і психології вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України, професор кафедри педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Автор понад 170 наукових і навчально-методичних праць з освітньої проблематики, серед яких 25 підручників, навчальних, навчально-методичних посібників і програм для загальноосвітньої та вищої школи.

Один із розробників першої вітчизняної концепції змісту математичної освіти молодших школярів та «Дидактико-методичного комплексу з математики для чотирирічної початкової школи», автор першої на Україні програми з інформатики для початкової школи та відповідного дидактико-методичного комплексу, методики підготовки вчителя початкових класів до її застосування, розробник інтегративно-синергетичної моделі «Психолого-педагогічного проектування особисто орієнтованих технологій навчання і виховання для вищих навчальних закладів».

За наслідками опитування тижневика «Освіта» увійшов до числа кращих освітян держави (2003, 2009, 2010, 2011, 2012 рр.) у номінаціях «Засвіти вогонь», «Залиш мені в спадщину думку найвищу»,  «Лиш храм збудуй». Лауреат премії Національної Академії педагогічних наук України за кращий підручник, дипломант багатьох виставок.

Підготував 11 кандидатів наук.

Основні наукові інтереси зосереджені навколо проблем математизації та інформатизації системи освіти (зокрема початкової), педагогіки вищої школи.

Рейтинг DVK WebDev разработка сайта: «DVK WebDev»