Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, АВТОРСЬКІ ТА СУМІЖНІ ПРАВА
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація

ПЕДАГОГІЧНІ ВИДАННЯ / е-журнал «Педагогічна наука: історія, теорія, практика, тенденції розвитку» / Права інтелектуальної власності, авторські та суміжні права

Авторські права на статті, опубліковані в е-журналі «Педагогічна наука: історія, теорія, практика, тенденції розвитку» повністю належать їх авторам.

Майнові права на це електронне видання в цілому, або окремі його частини, якщо інше не зазначено особливо, належать в рівних долях засновникам е-журналу «Педагогічна наука: історія, теорія, практика, тенденції розвитку» – Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького та Донецькому обласному благодійному Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям. Майнові права не є винятковими, тобто автор може публікувати свою статтю також і в інших виданнях, не отримуючи згоди редакції.

Пересилання, передрук, тиражування, розповсюдження та публікація матеріалів е-журналу «Педагогічна наука: історія, теорія, практика, тенденції розвитку» в електронній, «паперовій» або іншій формі особами, які не є їх авторами, а також будь-якими організаціями, допускається тільки з дозволу редакції журналу.

Охорона майнових і немайнових прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав на матеріали, опубліковані в журналі, здійснюється у відповідності до чинного законодавства України та положень міжнародного права.

Рейтинг DVK WebDev разработка сайта: «DVK WebDev»