Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов'янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
УКР
РУС
 
ПЕДАГОГІЧНІ ПЕРСОНАЛІЇ
 
  Версия для печати

ВХІД             Реєстрація
                                                                                   

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці ви знайдете короткі біографічні есе, що висвітлюють науково-педагогічний шлях різних осіб, – не обов’язково педагогів, – діяльність яких вплинула на визначення напрямів педагогічних досліджень, розвиток системи освіти в цілому, удосконалення змісту і методів навчання дисциплін в загальноосвітній школі та профільних навчальних закладах, створенню і розповсюдженню освітніх технологій тощо.

Біографічні дані, якими ми користуємося, запозичуються з різних джерел. По-можливості ми намагаємося орієнтуватися на матеріали офіційних публікацій та керуватися загальновідомими фактами, але, на жаль, не завжди це вдається.

Ми розуміємо, що поодинокі біографічні факти окремих персоналіїв, можуть вимагати і фактичних уточнень, і зміни акцентів у трактуванні подій залежно від тієї історико-педагогічної обстановки, якої вони стосуються.

Тому ми сподіваємося, що читачі, які у змісті запропонованих біографічних нарисів побачать неточності, або мають можливість доповнити зміст новими фактами, звeрнуться до адміністрації Порталу за адресою: portal_manager@i.ua

На цю адресу також можна надсилати власні матеріали для публікацій в розділі та побажання стосовно осіб, науково-педагогічну діяльність яких варто висвітлити на Порталі.

При повному або частковому використанні текстів розділу «Педагогічні персоналії» Порталу сучасних педагогічних ресурсів посилання на відповідний матеріал обов'язкове.

Рейтинг DVK WebDev разработка сайта: «DVK WebDev»