Портал сучасних педагогічних ресурсів

http://intellect-invest.org.ua

ПЕДАГОГІЧНІ ПЕРСОНАЛІЇ
http://intellect-invest.org.ua/pedagog_personalias/


                                                                                   

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці ви знайдете короткі біографічні есе, що висвітлюють науково-педагогічний шлях різних осіб, – не обов’язково педагогів, – діяльність яких вплинула на визначення напрямів педагогічних досліджень, розвиток системи освіти в цілому, удосконалення змісту і методів навчання дисциплін в загальноосвітній школі та профільних навчальних закладах, створенню і розповсюдженню освітніх технологій тощо.

Біографічні дані, якими ми користуємося, запозичуються з різних джерел. По-можливості ми намагаємося орієнтуватися на матеріали офіційних публікацій та керуватися загальновідомими фактами, але, на жаль, не завжди це вдається.

Ми розуміємо, що поодинокі біографічні факти окремих персоналіїв, можуть вимагати і фактичних уточнень, і зміни акцентів у трактуванні подій залежно від тієї історико-педагогічної обстановки, якої вони стосуються.

Тому ми сподіваємося, що читачі, які у змісті запропонованих біографічних нарисів побачать неточності, або мають можливість доповнити зміст новими фактами, звeрнуться до адміністрації Порталу за адресою: portal_manager@i.ua [mailto:portal_manager@i.ua]

На цю адресу також можна надсилати власні матеріали для публікацій в розділі та побажання стосовно осіб, науково-педагогічну діяльність яких варто висвітлити на Порталі.

При повному або частковому використанні текстів розділу «Педагогічні персоналії» Порталу сучасних педагогічних ресурсів посилання на відповідний матеріал обов'язкове.